ETKİNLİK ALANINA ULAŞIM

New

ODTÜ SPOR MERKEZİNE ULAŞIM

Katılımcılar toplu taşıma ile ODTÜ Kampüsüne 100. Yıl tarafında bulunan A4 kapısından ya da Eskişehir Yolu üzerinde bulunan A1 kapısından giriş-çıkış yapabilirler.

✐ A4 kapısından Ayrancı dolmuşu ya da 411-3 Hat Nolu Aktepe-Yüzyıl Özel Halk Otobüsünü kullanarak A4 kapısına ulaşabilirler.

Ayrancı Dolmuşu Güzergahı:

Portakal Çiçeği Sokak Başı ► Kuzgun Sokak ► Çetin Emeç Bulvarı ► Hoşdere Köprü Altı ► Dikmen Köprü Altı ► Balgat - Migros Kavşağı ► Konya Yolu Üzeri Köprülü Geçiş ► 100. Yıl Mah. ► Karakusunlar Mah. ► Odtü A4 Kapısı ► Etkinlik ServisiDOLMUŞ GÜZERGAHI

411-3 Hat Nolu Aktepe-Yüzyıl Özel Halk Otobüsü Kızılay-ODTÜ Ana Güzergah:

Kızılay-Güvenpark ► Milli Kütüphane ► Çukurambar ► Pazar Durağı ► A4 Kapısı Durağı ► Etkinlik ServisiEGO GÜZERGAHI

✐ A1 kapısından Kızılay Dolmuşu, Ulus Dolmuşu ya da Kızılay- Çayyolu (M2) Metrosunu kullanarak ODTÜ Spor Merkezine ulaşabilirler.

Kızılay Dolmuşu Ana Güzergah:

Kızılay Güvenpark Dolmuş Durağı ► Milli Kütüphane ► ODTÜ A1 Girişi ► ODTÜ Spor MerkeziUlus Dolmuşu Güzergahı:

Centa Park ► Ankamall ► AŞTİ ► Eskişehir Yolu ► ODTÜ A1 Girişi ► ODTÜ Spor MerkeziAŞTİ’den metro ile ulaşmak isteyen katılımcılar Ankaray Metrosu ile Kızılay durağından Çayyolu (M2) metrosuna aktarma yapabilirler.

Önemli Not: Etkinliğin başlangıç (10.00 & 11.00 arası) ve bitiş (18.00 & 19.00 arası) saatlerinde A1 ve A4 kapılarından etkinlik alanına servisler olacaktır. Diğer saatlerde A1 kapısından bahsedilen ulaşım araçlarını kullanarak ya da Gri Ringi kullanarak Rektörlük durağından yürüyerek ulaşabilirler.

KAMPÜS İÇİ RİNG TARİFESİ